Image
image
image
image

QINOpractic Tedavi                                                                                                                              Ev

Tedavi Amaç:

QINOpractic Tıp amacı, sinir sistemini etkileyen rahatsızlıklarının kaldırma vücuda yardımcı kaslara denge ve fonksiyonu geri getirir, böylece, vücudun daha fazla dinamik bir şekilde çalışması için izin verir spinal hareketini kontrol eder özellikle bunu yapmaktadir.
 

QINOpractic Tedavi:

QINOpractic tedavi birleştiren kapsamlı bir muayene içerir: yumuşak doku ve eklemlerin palpasyonu, nörolojik ve ortopedik testler, postural analiz, hareket testleri aralığı, ve tanı kas testleri bir dizi bir dizi.Muayeneden sonra, problemin tanısı verilir ve bir tedavi planı hareket aralığında bozuklukları normalleştirilmesi hedefi, ve herhangi bir kas dengesizlikleri ile planlanmaktadır.

Terapist sonra bu tür dengesizliklerin temel kaynağı olduğu belirlenen bir yaralanma gibi sorunu (satırda ilk domino) davranır.
Tedavinin nihai hedefi sonunda yaralanma tamir edecek iyileşme sürecini başlatarak, bedenin kendi kendini iyileştirme gücünü aktive etmektir.

Tüm tedavi planları tanısı disfonksiyon tarafından belirlenir.
Osteopati, QINOpractic, Uygulamalı Kinesiyoloji ve çeşitli yumuşak doku teknikleri: Kullanılan tedavi yöntemleri farklı disiplinlerden çeşitli derlenmektedir. QINOpractic tedaviler ancak kas dengesizlikleri geri odaklanmak değil sadece, ama aynı zamanda duygusal ve zihinsel dengesizlikler eğilimindedir. Bu amacıyla vücudun kendi kendini düzenleyen ve kendi kendini iyileştirici gücü ve homeostasis (denge) durumuna vücut dönen etkinleştirir.
 


Tedavi Teknikleri:

Bir Diplomatı ve sertifikalı QINOpractic Tıp uygulayıcısı aşağıdaki tedavi tekniklerini bir arada kullanır:

A. Yumuşak Doku Tekniği: Bu (masaj terapi, basınç, çeşitli kinesiyolojik teknikler vb) farklı yöntemler bir dizi oluşur, vücudun yumuşak dokuları etkileyen güçlendirmek veya kas zayıflatmak için kullanılır. Bu teknikler sırayla kas gerginliği azalır, vücudun kan dolaşımını artırır ve stabilize.

B. Osteopati: teknikleri kafatası kemiklerinin dikişleri (dikişler) ile hareketi geri istiyor.
Kafatası kemikleri doğal hareketi rahatsız ve beyni ve omuriliği çevreleyen dokuları etkileyen serebral spinal sıvı akışını etkileyen ve uygun olmayan pozisyonlarda tutturmak edilebilir sırayla, sinir sisteminin genel işlevi.

QINOpractic Tıp A Master zamanda gibi teknikler kullanır:
Eye Movement Tedavi, Nörolojik kalibrasyon, Strain ve Sayaç zorlanma, EFT, NLP vb.image
image