Image
image
image
image

 

                                                                                                                                                             Ev
QINOpractic Tıp Nedir? 

QINOpractic Tıp mekanik bozuklukları teşhis ve tedavi amacı ile bir tamamlayıcı ve alternatif sağlık meslektir. QINOpractic düzenlemek, muhafaza ve kendini iyileşmek için vücudun doğuştan zekasını tanımak için bütünsel bir tedavi yaklaşımı kullanır.

Kurucu:
İsveç masaj terapisi teknikleri ile bir araya geldiğinde QINOpractic 2005 yılında Mike Dahlström tarafından kurulmuştur QINOpractic olduğunu.


Felsefe ve sağlık yaklaşımı:
QINOpractic perspektif sağlık için bütünsel bir yaklaşımı yansıtmaktadır. QINOpractic non-invaziv ve yaşam tarzı, çevre ve sağlık dinamiklerini tanır. Bu tedavi yapısal, kimyasal, ve sinir sistemi üzerinde psikolojik etkiler ve aslında bütün vücudun çok faktörlü yapısını takdir. Eder.


QINOpractic işlevi ve yapısı birbirine bağlı ve ayrı ayrı değerlendirilmelidir olamaz varsayımı ile başlar. Iskelet yapısı içinde Sorunlar ve eklem vücudun genel işlevi bir dengesizliğe neden olur. Fonksiyonundaki bu dengesizlikler, kas, dolaşım, sinir fonksiyonu, iç organlar, ve birkaç isim bezlerindeki bozukluklar, kas dengesi ve genel fizyolojik fonksiyonlarında değişikliklere yol açabilir. Yapısal sorunlar da, elde edilen, sinir fonksiyonu ve sinyal akışında bozukluklara yol açabilir...

Kimyasal dengesizlikler, negatif düşünce, stres ve kas gerginliği genellikle yapısal bozukluklara yol açar. Esenlik yapısı, ruh ve kimya arasında sağlıklı bir dengenin sonucudur.

QINOpractic tedavisinin amacı tüm sistem içi dengesini sağlamaya yardımcı olmaktır.

Burada QINOpractic tedavisi hakkında daha fazla bilgi almak icin okuyun


 

"Kalite Miktar daha önemli olduğunda"


image
image