Image
image
image
image


                 QINOpractic Tıp lisansüstü dersler      Ev
QINOpractic Tıp Avrupa Koleji

Dünyada QINOpractic Tıp tek uluslararası kurslar QINOpractic Tıp (ECQM) Avrupa Koleji tarafından sağlanmaktadır ve yalnızca varolan terapistler veya doktorlar post derece dersler olarak sunulmaktadır. Tüm dersler entegre bir bütün olarak hastayı tedavi etmek isteyen terapiste uyarlanır.

ECQM en Modül 1, size durmak için geniş bir temel verecektir QINOpractic Tıp ilkelerine ve analize güçlü bir vurgu ile başlar.Terapiste yardımcı olabilir her hangi ağrı,ile yorgunluk ve genel hastalık ve araçlarının nedenleri, ayrıntılı farkındalık, başarının anahtarıdır. Onlar dizisi (Modül 1 ve 2) alınmalıdır ancak dersleri ayrı ayrı alınabilir.

Teşhis kas Test ve Analiz (kinesiyolojik testi): Sen Gibi kas problemleri sizin tanısında yardımcı olacak yeni teknikler geniş bir yelpazede sunulan olacaktır. Bu analiz çok fazla veya çok az gücü, hem de uygun tedavi planı olup olmadığı optimal bir kas buz İşleyişi belirlemek, değilse yardımcı olur.

Kinetik Zincirler:

Bu derslerde, ECQM vücutta hareketin çeşitli zincirleri anlayış üzerinde güçlü bir vurgu yer. Almaktadir Bir zincir veya düşen domino benzer, her zaman vermek için ilk vücutta zayıf halkasıdır. Vücudun ön ve arka kasları arasında bir dengesizlik varsa tüm sistem boyunca yorgunluk ve ağrıya yol açabilir.

QINOpractic dersler sırasında, katılım hemen sonra zaman Sıkıntılı Olabilir farklı bir takım teknikler öğreneceksiniz.Dersler sırasında, bir terapist olarak yetkinlik ve uzmanlık geliştirin o Yaklaşık 15 farklı heyecan verici tekniklerin öğretimi olacaktır.

Sen işaretleri tanıma konusunda uzman olmayı öğreneceksiniz Bu önce bir sorun tezahürü hediye.
Zayıflamış vücut davanın "domino", ve tekrar nasıl dik bunları öğrenin.


Diplomatı Sertifikalı veya QINOpractic Tıp Pratisyen Master:

QINOpractic kurslar (modüller) ayrı ayrı alınabilir. Bir Diplomate olarak bir derece almak için,, modülleri 1 ve 2 hem tamamlamak yazılı sınavları geçmek, pratik sınavı geçmek ve 60 belgelenmiş tedavilerin en az tamamlamanız gerekir.

Diplomate durumundan sonra, QINOpractic Tıp iki daha düzeyleri, Sertifikalı ve Master, Üniversite web sitesinde onlar hakkında daha fazla bilgi vardır


Go to the European College of QINOpractic Medicine

image


image
image